Przemo9810q
Mężczyzna (26 lat)
Ostatnio dostępny
ImięPrzemek MieszkamPolska Chorzów
Wiek26 lat Jak mieszkamZ rodzicami
Budowa ciałaNormalna Wzrost195 cm
Stosunek do papierosówPalę Stosunek do alkoholuLubię tylko okazjonalnie
Kolor oczuNiebieskie Kolor włosówCzarne
DzieciMam Stan cywilnyW separacji
ZawódNie pracuje/szukam pracy (Szukam pracy)
AutoNie mam
Znam językipolski
Mój charakterUczciwość Odpowiedzialność
Ulubiona żywnośćKuchnia polska Kuchnia regionalna Kuchnia meksykańska Kuchnia azjatycka
HobbyTechnologia Komputery i Internet Gry Komputerowe Kino i Filmy Muzyka
ZwierzętaChcę mieć
FinanseTo Tajemnica
Ulubiona muzykaPop Rock Rap R'n'B Elektroniczna Dance House Latino Techno Metal Jazz Country Reggae Klasyczna Religijna Blues Alternatywna Filmowa Disco Punk Relaksacyjna Folk Folk
SportPiłka Nożna
Zabiorę na randkęNa drinka U Ciebie lub u mnie Do parku na spacer Na imprezę To tajemnica
Czego szukammiłości bliskich spotkań kobiet
Mój opisCześć! Jestem facetem z pasją do technologii i gier komputerowych, który nie boi się wyzwań ani odkrywania nowych rzeczy. Na co dzień analizuję świat przez pryzmat filmów i muzyki – nie ma nic lepszego niż wspólne odkrywanie nowych utworów czy klasyków kina. Jako miłośnik piłki nożnej, często spędzam czas na boisku, a weekendy uwielbiam przeznaczać na relaks przy dobrym filmie lub grach. Szukam kobiety, z którą mógłbym dzielić zarówno chwile radości, jak i spokojne wieczory przy drinku czy spacerze w parku. Uczciwość i odpowiedzialność to dla mnie fundamenty każdej relacji. Jeśli chcesz poznać kogoś, kto potrafi cieszyć się życiem bez zbędnych ceregieli, napisz! Może to właśnie my zaczniemy coś wyjątkowego.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.